Шановні жителі Снятинської громади!

Останнім часом я отримав чимало повідомлень від пильних жителів громади щодо відновлення роботи вуличного освітлення.

Прошу не панікувати!!!

Вуличне освітлення буде працювати в першу чергу для комфорту, безпеки та підтримки громадського порядку, і не в останню чергу для того, щоб не посилювати психологічного тиску на людей!

Важливі об’єкти мають підсвічуватися для безпеки наших гелікоптерів (до прикладу вишки зв’язку).

На сьогоднішній день вуличне освітлення не може бути орієнтиром ракетних атак та авіабомбардування, адже ці удари здійснюються в даний час виключно по заданих координатах.

Освітлення будемо виключати орієнтовно об 21:30 до настання комендантської години, яка, нагадую, діє з 22:00 до 07:00.

Прошу повідомляти про вуличне освітлення, яке працює під час комендантської години – будемо виправляти!

Разом ми переможемо!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!