ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ФРОНТ СНЯТИНЩИНИ ДІЄ!

  • 2056

У буремний час повномасштабної російсько-української війни мешканці Снятинської територіальної громади активно долучаються до допомоги переселенцям, які уже прибули в наше місто та села з тих областей, де ведуться активні військові дії. На заклик місцевої влади у всіх старостинських округах Снятинщини люди самоорганізовуються, створюючи тимчасові благодійні штаби. Гуманітарну допомогу у вигляді предметів першої необхідності, зокрема, постіллю, продуктами харчування, одягом, ліками приносять переважно у будинки культури та освітні заклади.

 

Також краяни активно збирають допомогу для Збройних Сил України, наших захисників і Тероборони. Багато покутян переказують власні кошти на підтримку нашого героїчного війська.

 

Школярі та вчителі усіх закладів освіти Снятинської міської ради  з перших днів нападу на Україну взялися за плетіння маскувальних сіток для ЗСУ. На сьогодні сплетено понад 100 сіток, деякі з них уже відправлено на фронт нашим захисникам.

 

Активно допомагають громадські організації, приватні підприємці, цілі професійні колективи, представники органів місцевого самоврядування, працівники культури, освітяни, парафіяни церков, а також наші земляки, які працюють за кордоном. Люди різного віку і соціального статусу міцно тримають волонтерський фронт! Руку допомоги цими днями надала і добросусідська Польща, гуманітарний вантаж надійшов для родин переселенців, жінок із дітьми.

 

Різнопланову допомогу на Покутті продовжують збирати для організації тимчасового притулку для тих, хто врятувався від смертоносних бомбардувань та обстрілів. А це: ліжка, матраци, подушки, ковдри, постільна білизна, одяг, побутова хімія, засоби гігієни, медикаменти, одяг, продукти харчування (хліб, крупи, консервація, домашні закрутки, цукор, олія тощо.)

 

Снятинська міська рада щиро дякує усім небайдужим до людського горя та закликає і далі робити добрі справи милосердя і любові до ближнього. Віримо, що об’єднавшись у час страшної війни, яку розв’язала агресорка Росія, ми обов’язково вистоїмо і переможемо.

 

Разом із нашими відважними Збройними Силами ми сильні і нескорені!

З нами Бог та Україна!