МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ: ПРО БРОНЮВАННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ

  • 1508

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня
2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року № 218) та з метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб
Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com:

1. лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою, що додається, у форматі pdf (додаток 1).

2. пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel (додаток 2).

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі: Рік. Місяць. Число (коли подаються пропозиції). Скорочене найменування організації. Кількість працівників що подаються для бронювання. Наприклад:

2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf

2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Зобов’язуємо керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які надали пропозиції та отримали витяг
з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики
про звільнення військовозобов’язаного
(виключення зі списків, переведення
на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.

Телефон для довідок: +38063-181-51-83

 Завантажити (додаток 1).

Завантажити (додаток 2).

 

Інші новини

Всі новини