Відбулося п’яте засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

10 березня відбулося п’яте засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради під головуванням Анатолія Шумка.

Перед початком роботи міський голова поінформував присутніх про ситуацію на території нашої громади з внутрішньо переміщеними громадянами, про організацію побуту підрозділу територіальної оборони громади та розповів про надану гуманітарну допомогу з м. Картузи (Польща) та порадився з членами Виконкому про їі ефективний розподіл.

Також наголосив на забороні продажу алкогольних напоїв у воєнний час.

На засіданні було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема:

Про укладення договору про співпрацю та утворення Штабу з координації діяльності громадського формування з охорони громадського порядку «Варта міста»;

Про створення добровільної пожежної дружини;

Про утворення комісії з питань евакуації населення снятинської міської територіальної громади;

Про розподіл гуманітарної допомоги;

Про використання паливно-мастильних матеріалів Снятинської міської ради в умовах воєнного стану та ряд інших важливих питань.

Детальніше ознайомитися з рішеннями Виконкому можна на офіційну сайті Снятинської міської ради.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису