ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СНЯТИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТА ТИМЧАСОВО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Уряд України реалізує масштабну програму Президента України з допомоги українцям, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії. Також Уряд підтримає власників житла, які безоплатно прихистили переселенців. Власники житла, які безоплатно приймали внутрішньо переміщені особи, тримають гарантовану підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць для прийняття особи, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги. Для отримання компенсації необхідним людям, які мають житло та готові дати прихисток внутрішньо переміщеним особам, необхідно повідомити місцеву владу про готовність прийняти у себе переселенців. Для цього потрібно звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою та додати необхідну інформацію. також, цю інформацію можна додати через веб-сайт Прихисток, а також це можна зробити й через застосунок Дія. разом із програмами держава виплачує кожен перехід в Україні на мінімальну грошову щомісячну допомогу в сумі 2 тисячі гривень. Виплати можна отримати через Дію, на місце в банку. Також 3 тисячі гривень будуть виплачені на населення, яке через війну, через все ці жахіття вимушено переїхала в більш безпечні регіони. Крім того, Уряд розпочинає програму працевлаштування всіх переселенців. Для цієї держави виплачуватиме роботодавцям, які беруть участь у роботі переселенців із постраждалих регіонів, по 6,5 тис. грн за кожного працевлаштованого.

ВАЖЛИВО!!! Реалізація вищенаведених програм розпочнеться з реєстрації тимчасових переселенців територіальними громадами та ЦНАПами. Про початок проведення всіх реєстрації буде повідомлено додатково!!!