ПОДЯКА

Сьогодні на сході Україні ведуться запеклі бої, жителі міст рятуються від сотень щоденних обстрілів.

На лінії найактивніших бойових дій є місто #Сєвєродонецьк.

Керівництво міста до нас звернулося по допомогу для людей, які вже більше тижня перебувають у підвалах.

Ми запропонували волонтерам-транспортникам нашої громади, щоб вони доставили необхідну допомогу, а у відповідь почули – туди ніхто не їде.

Коли майже втратили надію знайшлися хлопці, які почули про цю проблему та зголосилися відвезти вантаж, ризикуючи своїм життям.

І вже сьогодні зранку о 10 годині таку необхідну допомогу вивантажили за місцем призначення.

Висловлюю від усієї громади повагу і їм, і їхнім сім’ям, що відпустили у таку далеку і небезпечну дорогу.

Зазначу, що наша громада морально сильна й не стоїть осторонь. Допомагаємо тим, чим можемо.

Нашу перемогу забезпечують люди, які маленькими людяними та безстрашними діями роблять свій великий внесок!

У кожного героя свій фронт!