До уваги суб’єктів господарювання!

На виконання рішення Івано-Франківської обласної військової адміністрації, починаючи з 4 квітня поточного року, суб’єктам господарювання надається право реалізації алкогольних напоїв.

Торгівля алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі, в Івано-Франківській області ДОЗВОЛЕНА з 12:00 год. до 16:00, за винятком продажу таких товарів військовослужбовцям та іншим особам, одягненим у військову форму одягу, однострій та формений одяг.

Також наголошуємо, що торгівля алкогольними напоями (крім пива) і речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Івано-Франківської області ЗАБОРОНЕНА з 16:00 год. поточної доби до 12:00 год. наступної доби, починаючи з 04.04.2022 до прийняття окремого рішення.