Незважаючи на буремний воєнний час, ми повинні зберегти традицію тримати територію нашої громади чистою, охайною та впорядкованою.

Тож впродовж цього місяця у кожному населеному пункті Снятинської громади відбулася традиційна весняна толока. Участь у весняній толоці взяли місцеві мешканці, працівники бюджетних установ, освітніх закладів, закладів культури та медицини. Також цьогоріч до весняної толоки долучилися і наші гості – вимушено переміщені особи, які проживають у нашій громаді.

Велику кропітку роботу з наведення благоустрою у Снятинській громаді було проведено працівниками комунального підприємства «Покуття-Комунальник».

Завдяки злагодженій праці було:

• прибрано території місцевих цвинтарів,
  • наведено благоустрій територій закладів освіти, культури та медицини,
  • впорядковано квітники та прилеглі території поблизу пам’ятників,
  • покращено естетичний вигляд парків та скверів,
  • упорядковано дорожнє кільце у с. Стецева та зроблено ряд інших заходів.

Дякуємо кожному, хто взяв участь у весняній толоці. Адже чиста громада починається з маленьких кроків і спільних зусиль кожного з нас.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису