Шановні парафіяни Римо-католицького костелу Пресвятої Діви Марії з гори Кармель у м. Снятин!

У нашому древньому містечку над Прутом бережуть та шанують традиції, що дорогі багатьом поколінням українців. Це наша міць, здатна об’єднати серця та подолати випробування. Ми всі прагнемо миру та чекаємо додому наших захисників з перемогою, живими та здоровими. Тож нехай у цей святковий день віра не полишає жодне серце, а всі молитви будуть почуті.

Ми повинні пам’ятати, що тільки разом ми сильна нація, нація, яка прагне кращого життя для себе та майбутніх поколінь.

Нехай Воскресіння Христове нагадує всім нам про світле майбутнє, яке ми вибираємо самі. Тож у цей величний для усіх християн час дозвольте щиро усім побажати миру, щастя, здоров’я та любові!

Нехай Великодні торжественні дзвони сповіщають нам про перемогу в нашій Україні.

Хай Великдень принесе у Ваші родини добробут і благополуччя, щастя й здоров’я, благодатні початки нових перемог і звершень у житті кожного, налаштує на добрі справи на благо нашого рідного міста та громади.

Усім гарного настрою, сімейного затишку, чистих помислів та щирих почуттів.