ВЕЛИКОДНІ СВЯТА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У ВОВЧКІВСЬКІЙ КНИГОЗБІРНІ

Наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень. Всі ми чекаємо це свято з піднесеним настроєм, надіями та сподіваннями на Мир в Україні.

Своїми статтями, віртуальними виставками, пропозиціями щодо цікавих ресурсів, онлайн акціями, майстер-класами Вовчківська книгозбірня всіляково сприяє, щоб у кожного з вимушених переселенців відбулось відчуття Великодніх свят.

Зрозуміло, що представлений перелік є лише краплиною з моря різноманітних заходів, запропонованих бібліотекою в останній тиждень заради підтримки, об’єднання і спільної допомоги одне одному під час війни в Україні.

Так, щоб прикрасити наше життя у ці передсвяткові дні працівники Вовчківської бібліотеки запропонували користувачам етнографічні сходинки звичаїв та обрядів нашого села та Покуття. Також відбулась презентація кижкової виставки інсталяції "Веселковий візерунок писанок."

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису