«ДІТИ ЗА МИР»

Під такою назвою на багатофункціональному спортивному майданчику в Снятині відбулися урочистості та спортивні змагання між учнями Снятинського ліцею «Інтелект» приурочені Міжнародному дню захисту дітей.

Привітати дітей зі святом завітали заступник міського голови Василь Анатійчук, керуюча справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксана Саміла, директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Святослав Бойко та начальник відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради Оксана Мизюк.

Опісля привітань та літературно-музичної композиції відбулася естафета у якій взяли участь три команди.

У підсумку змагань усі учасники сьогоднішнього заходу були нагороджені подарунками та пам’ятними призами від обласного центру «Спорт для всіх» та відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради.