Дорогі жителі Снятинської громади!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем родини!

Ніхто не стане заперечувати істину, що родини завше була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Безумовно, людині дуже важко існувати без родини. Родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава.

Наша міцна родина та теплі сімейні стосунки – одні з найважливіших речей у нашому житті. Всі ми це дуже чітко зрозуміли, коли в нашу країну прийшла війна. У ці важкі дні ми підтримуємо та турбуємося одне про одного. У такі буремні дні, наші рідні – єдина наша радість та розрада.

Тож зичимо кожній родині нашої громади міцного здоров'я, добробуту, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі!

Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

З повагою мыський голова Анатолый ШУМКО