Відбулася зустріч представників Міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» із внутрішньо переміщеними особами, які на даний час проживають на території Снятинської громади.

Сьогодні в конференцзалі Снятинської міської ради відбулася зустріч представників Міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», секретаря міської ради Марії Орищук, начальниці відділу соціальних послуг Інни Устименко із внутрішньо переміщеними особами, які на даний час проживають на території Снятинської громади.

Під час зустрічі присутні ділилися своїми переживаннями, які виникли у зв’язку із російсько-українською війною. Більша частина переселених осіб – це ті, хто проживав на території, де ведуться постійні обстріли, і змушені були шукати порятунку в більш безпечних областях.

Представники міжнародної організації надали практичні поради ВПО, як подолати страх у разі надзвичайних подій, розповіли як підтримати дітей під час війни.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису