Сьогодні День Незалежності в Снятині відзначили спільною молитвою за Загиблими Героями на площі Незалежності.

Міський голова Анатолій Шумко подякував всім Захисникам за самовіддане служіння Українському народу, мужність і стійкість у боротьбі з російським агресором та вручив їм Почесні грамоти.

"Дякую кожному, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта! Громада пишається Вами.

Наша перемога чекає нас попереду. Бо ми єдині, незламні, ми - українці!", - зазначив Анатолій Шумко.

Міський голова вручив орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня батькам загиблого Героя Івана Науменка посмертно.

Також міський голова подякував всім волонтерам громади, а також внутрішнього переміщеним особам, які долучилися до волонтерського руху, за активну громадянську позицію та всебічну підтримку Збройних Сил України.

Зі словами вітань до присутніх звернувся Народний Герой України Олександр Чуфрин та закликав всіх бути патріотами своєї держави.

Завдяки нашим військовим, волонтерам, працівникам органів місцевого самоврядування, завдяки кожному жителю Український народ непереможний! Всі разом і кожен окремо - ми спільно наближаємо нашу перемогу! В цьому і є наша сила!

З Днем Незалежності України!

Фото без опису  Фото без опису