День авіації

  • 536

Щороку в останню суботу серпня в Україні відзначають професійне свято військових і цивільних авіаторів та працівників авіаційної промисловості і транспорту – День авіації.

Авіаційна галузь є важливим сектором економіки нашої держави, а авіаційне будівництво – окрасою та гордістю української промисловості.

Авіаційна історія України наповнена героїчними здобутками та самовідданою працею вчених, конструкторів, льотчиків і дослідників.

У нашій пам’яті назавжди залишаться подвиги українських військових льотчиків і всіх, хто забезпечує їхню роботу – хто присвятив своє життя авіаційній справі. Відважних людей, які з перших днів російської агресії стали на захист української землі і вписали нові історичні віхи до славетного бойового шляху авіації Збройних Сил України.

Завдяки Вашому професіоналізму та наполегливій праці Ви забезпечуєте зараз безпеку повітряного простору України.

У цей святковий день бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, миру, професійних досягнень та нових звершень в ім’я України!

У наших серцях назавжди залишиться пам'ять про героїчно загиблих воїнів-авіаторів, справжніх патріотів нашої держави, які ціною власного життя наближали Перемогу українського народу над підступним ворогом!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Збройним Силам України!

Слава авіації України!