Серед потоку негативних новин приходять і приємні.

Серед потоку негативних новин приходять і приємні.

Знаємо, що багато жителів нашої громади мужньо та віддано захищають Україну від російських окупантів. Чимало із них неодноразово відзначилися у боях. А цими днями отримав листа з похвальною характеристикою на мешканця села Княже солдата ХАРУКА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА, який проходить військову службу на посаді бойового медика розвідувального взводу механізованого батальйону.

«За час проходження служби в військовій частині Командуванням частини та підрозділу неодноразово був відмічений за самовіддану службу, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну.

Своєю нелегкою службою він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України», – йдеться у листі.

Нехай достойні вчинки Харука Олега Івановича послужать зразковим прикладом для прийдешніх поколінь майбутніх Захисників України.

Дякую нашому солдату за відмінне служіння Україні!

Шана, честь і повага усім Захисникам України, які зараз захищають нашу державу!

Слава Збройним Силам України!