Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

  • 542

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

 

 

Фізична культура має величезне значення  у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. 

Снятинщина здавна славиться спортивними традиціями та талановитими спортсменами.

Висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани, за примноження спортивної слави рідного краю.

Бажаємо усім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів.

Спортсменам – наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої громади.

Фото без опису

Інші новини

Всі новини