Відбувся волейбольний турнір пам'яті захисників України Ігоря Беци та Володимира Волощука, уродженців села Видинів

25 вересня у с. Видинів відбувся волейбольний турнір пам'яті захисників України Ігоря Беци та Володимира Волощука, уродженців села Видинів, які загинули в російсько-українській війні.

Участь у турнірі взяли волейболісти із Видинова, Залуччя, Заболотова та Коломиї.

За підсумками змагань переможцями стали волейболісти із Заболотова, залуччани здобули друге місце, а третє місце дісталося гостям із Коломиї.

Староста Старостинського округу №4 Тарас Лисько та директор Видинівської гімназії імені Ігоря Беци Василь Беца привітали переможців та призерів змагань, подякували за участь у турнірі та збереження пам'яті про мужніх захисників України, які віддали найдорожче, життя, за вільну та незалежну Україну.