СНЯТИНЩИНА ПЕРЕДАЛА БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ СПОРУД У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Щодня у стрічці новин спостерігаємо за перебігом подій на лінії фронту. Тішать новини про звільнені населені пункти. Але й бачимо страшні руйнування будівель, які залишили за собою окупанти.

Для надання допомоги будівельними матеріалами, що сприятиме відновленню будівель та споруд, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф, Харківська ОВА звернулася до керівництва Снятинського цегельного заводу.

Дуже приємно, що директор заводу Зазуляк Володимир Васильович, одразу ж зголосився надати допомогу – цеглу.

Цеглу, у кількості 12,136 тис. штук вартістю 94054 гривень, вже відправлено в пункт призначення.

Снятинська міська рада щиро дякує підприємцю Зазуляку Володимиру Васильовичу за надану допомогу. Ваша підтримка та допомога жителям звільнених територій є надзвичайно важливою.

А також дякуємо усім, хто взяв участь у перевезенні та навантаженні цегли у вагон.

Чужої біди не буває. Ми вкотре доводимо, що вміємо боротися і перемагати разом!

Допомагаємо жителям звільнених територій!

Допомагаємо Збройним Силам України!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!