На засіданні Виконавчого комітету Снятинської міської ради розглянуто хід реалізації Програм соціально - економічного розвитку та культурного розвитку Снятинської громади у 2022 році.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням російських військ на територію України та запровадженням воєнного стану в державі, цьогоріч не вдалося виконати заплановані роботи. Така ж ситуація зараз спостерігається у всіх громадах в Україні. Проте, як зазначив, міський голова, після завершення війни та нашої Перемоги всі ці роботи обов’язково будуть реалізовані.

Попри це, навіть у такий складний час, в громаді вдалося чимало зробити, а саме:

• постійно надається різного роду допомога військовослужбовцям, їх сім'ям, придбано кілька автобусів для ЗСУ;
  • по всій громаді облаштовано укриття та встановлено пічки для внутрішнього обігріву приміщень;
  • проведено роботи по заміні старого газового обладнання в закладах освіти на сучасне енергофективне;
  • облаштовуються прихистки для внутрішньо переміщених осіб. На даний час громада готова прийняти людей, яким буде потрібен безпечний прихисток;
  • проводяться роботи по облаштуванню укриття в Снятинському дитячому садку "Золотий ключик";
  • проведено модернізацію системи опалення в Снятинській ДЮСШ.

Тож, незважаючи на складні часи для нашої держави, Снятинська міська рада продовжує виконувати ряд робіт, необхідних для забезпечення безперебійної життєдіяльності громади.