ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Вiтaю Вас iз прийдешнім професiйним святом! Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

Не мaю сумнiву, шaновнi прaцiвники соцiaльної сфери, що влaстивий Вaм морaльний тa професiйний потенцiaл i нaдaлi слугувaтиме iнтересaм нaшої громaди.

Від імені жителів нашої громади хочу висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за Вашу працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

З повагою міський голова Анатолій Шумко.