Міський голова Анатолій Шумко зустрівся з представниками місцевих засобів масової інформації

Під час зустрічі мова йшла про те, чим живе місто та громада в умовах воєнного стану. Журналісти мали можливість задати питання, які турбують мешканців громади.

Зокрема, говорили:

▪про готовність об'єктів критичної інфраструктури (КП "Водоканал", Снятинської лікарні і інших) у разі виникнення надзвичайних ситуацій, насамперед, довготривалих аварійних вимкнень електроенергії;

▪про завершення робіт по облаштуванню прихистків для внутрішньо переміщених осіб та пунктів обігріву у громаді;

▪про роботу укриттів. Міський голова вкотре зазначив, що всі укриття, які належать до фонду захисних споруд, мають бути відкриті і доступні для мешканців під час повітряної тривоги.

Анатолій Шумко також привітав директора Телекомпанії "Снятин" Сергія Гуленка з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку, і побажав творчого натхнення та плідної праці.