Шановні жителі громади, народні депутати України, депутати обласної, районної та міської рад усіх скликань, члени Виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо Вас із нагоди Дня місцевого самоврядування!

Саме органи місцевого самоврядування складають основу громадянського суспільства. Тож 7 грудня — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів Виконавчого комітету та всієї Снятинської громади, яка намагається всебічно допомагати й сприяти у вирішенні проблемних питань громади.

Дякуємо Вам за любов до рідного міста, до кожного населеного пункту Снятинщини, самовіддану працю, активність у громадському житті. Сподіваємося, що й у подальшому, здобувши Перемогу, ми зможемо змінювати нашу громаду та Україну на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

Дякую всім, хто взявши в руки зброю став на захист України. Велика шана та повага вам!

Тож бажаємо усім міцного здоров’я, достатку та злагоди. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку України.

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО