Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС! 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Ліквідатори-чорнобильці - люди, які відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Вічна шана і пам'ять тим, хто віддав своє життя у боротьбі з чорним атомом.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою міський голова Анатолій Шумко.Фото без опису