ВІТАЄМО ПРАЦІВНИКІВ РАЦСу

У День працівників органів РАЦСу хочемо привітати всіх фахівців, що забезпечують роботу цього всім необхідного державного органу.

Емоційні та важливі події життя українців так чи інакше пов’язані з РАЦСом: зміна імені, прізвища або громадянства, одруження, народження, усиновлення, пошуки даних в архівах, розлучення, смерть. Працівники відділу реєстрації актів цивільного стану не тільки юристи, а й психологи, котрі мають і вислухати, і поспівчувати, і допомогти.

З нагоди професійного свята щиро бажаю Вам Миру, міцного здоров’я, плідної, наполегливої праці, добра і благополуччя. Нехай переповнюються теплом і щастям ваші домівки, а радість і удача, добробут і затишок супроводжують вас щодня! Нехай у кожному починанні на всіх життєвих дорогах будуть світлі щасливі обрії і Ваші справи будуть корисні людям!

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО