Міський голова Анатолій Шумко провів друге пленарне засідання чотирнадцятої сесії Снятинської міської ради.

Перед початком засідання присутні вшанували пам’ять полеглих Захисників України.

Депутати розглянули 21 питання порядку денного. Зокрема, на сесії прийняли бюджет - основний фінансовий документ, за яким Снятинської громади буде жити у 2023 році, та прийняли ряд земельних питань.

По завершення сесії Анатолій Шумко привітав присутніх з прийдешніми святами, побажав всім миру, злагоди, добра та переможного року. Анатолій Шумко подякував нашим захисникам, які продовжують мужньо долати ворога та завдяки яким сьогодні ми маємо можливість працювати на благо рідного краю, також подякував депутатам міської ради за взаєморозуміння та співпрацю.

Детально ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на сайті Снятинської міської ради.