Співчуття

Із сумом повідомляємо, що на 97-му році земного життя відійшла у вічність учасниця національно-визвольних змагань 1940-1950 років,  жінка незламної долі та щира патріотка Ольга Павлівна Козубська.

Усі снятинці безмежно дякують Ользі Павлівні за подвиг боротьби за вільну і незалежну Україну.

Ольга Павлівна була гідним прикладом вірного служіння Україні для сучасного покоління. Свого часу жінка очолювала Всеукраїнську Лігу українських жінок, Союз українок на Снятинщині, була однією з ініціаторів створення музею визвольних змагань ім. Василя Андрусяка.
До останніх днів цікавилася подіями в Україні та молилася за усіх українців.

У ці скорботні дні міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет Снятинської міської ради, депутатський корпус та працівники адмінапарату висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Нехай Господь прийме її душу в Царство Небесне та дарує їй вічне життя, а рідна земля буде пухом...

Вічна і світла пам'ять Ользі Павлівні.