Цьогоріч ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята в умовах війни.

Цьогоріч ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята в умовах війни. Несподівані повітряні тривоги, зникаюче світло, гул генераторів...

Та всупереч всьому, український народ продовжує мужньо долати ворога, показуючи всьому світу свою незламність.

У наших оселях немає світла та ворогу не погасити світло в наших серцях.

Наступний рік ми неодмінно будемо зустрічати в освітлених містах і селах, запалювати різдвяні вогники під мирним українським небом.

А сьогодні, з безмежною вдячністю тим, хто не шкодуючи власного життя, захищає рідну землю, продовжуємо працювати на перемогу, бережемо традиції, цінуємо кожну мить з нашими рідними.

З вірою, молитвою та надією просимо у Бога лише одного - перемоги та миру. Щоб новонароджений Христос почув молитви кожного українця - зміцнив здоров'я і сили наших захисників на шляху до омріяної перемоги.

Дякуємо нашим військовим за героїзм і стійкість, за віддану службу та захист держави. Хай вас береже Господь Бог.

А наступний рік нехай буде для всіх нас переможно мирним!