❗️Прикарпатські енергетики ліквідовують наслідки негоди

  • 648

🚩Протягом доби 5 січня на території області фіксувалися пориви вітру понад 20 м/с. Сильний вітер спричинив падіння гілок та дерев на проводи ліній електропередачі, падіння опор, інші пошкодження в мережах. ❗️Як наслідок, станом на 10:00 6 січня у зв’язку із сильними поривами вітру на території області є аварійні вимкнення. Ці вимкнення не є плановими та не пов’язані із графіками. 
Найбільше вимкнень в гірських регіонах області, снятинщині, коломийщині та тлумаччині. На території усієї області також  є вимкнення в мережах 0,4 кВ.  
🚩Бригади енергетиків області працюють в посиленому режимі, щоб якомога скоріше ліквідувати аварії та відновити електропостачання. На заваді швидкому ремонту стоїть шквалистий вітер, пориви якого сьогодні подекуди сягають 15 м/с та повалені на лінії дерева, що блокують доступ до місць аварій. Енергетики забезпечені усім необхідним обладнанням, тому зроблять все можливе, щоб до кінця доби відновити електропостачання усюди. 
📌АТ «Прикарпаттяобленерго» просить з розумінням поставитись до форс-мажорних обставин. Як правило, про усі місця аварій енергетикам відомо, тому просимо не обривати телефонні лінії кол-центру. Оскільки аварійні ситуації сьогодні накладаються на вимкнення за графіками, кол-центр компанії перенавантажений однотипними запитаннями від клієнтів, які стосуються графіків погодинних вимкнень. У зв’язку із цим, додзвонитись в кол-центр не мають змоги люди, які хочуть повідомити про обриви проводів та інші небезпечні для життя аварійні ситуації. 
💡Змін у застосуванні графіків наразі немає. Усі відхилення від них – це аварійні ситуації. Вся інформація про вимкнення за графіком доступна на сторінці компанії у Facebook https://www.facebook.com/oe.if.ua/ , сайті компанії https://oe.if.ua/uk/emergency_shutdowns  або у чат-боті Viber https://chats.viber.com/oeifuabot, де можна також подати заявку про вимкнення та дізнатись орієнтовні години відновлення електропостачання. Дізнатись про стан аварійних вимкнень можна за посиланням https://oe.if.ua/uk/shutdowns_table.  Отримати відповіді на інші запитання можна за електронною адресою кол-центру call-centr@oe.if.ua.   
❗️Важливо! Помітивши обірваний провід, не наближайтесь до нього ближче, ніж на 8 метрів та за можливості обгородіть ділянку навколо місця аварії в радіусі 8-10 метрів, щоб попередити інших. Не намагайтесь усунути поломку самостійно – дочекайтесь приїзду фахівців. Бережіть себе.

Інші новини

Всі новини