«Єднаймо душі словом Кобзаря»

9-10 березня українці всього світу вшановують пам’ять геніального поета, художника Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди пам’ятних дат у Снятинській громаді проводиться чимало цікавих масових заходів як в освітянських закладах так і в закладах культури.

Нещодавно завершився конкурс читців «Слово на вістрі часу», де учасники конкурсу декламували твори Т. Шевченка та інших письменників. Також у закладах освіти стартував літературний онлайн-марафон «Тарас Шевченко – духовний пророк української нації».

А вже завтра, 9 березня об 11 годині, у читальному залі Снятинської центральної бібліотеки проходитиме літературно-мистецька вітальня «Єднаймо душі словом Кобзаря» у ході якої відбудеться перегляд документального фільму-трилогії «Тарас Шевченко».

Тож запрошуємо поціновувачів творчості Т. Шевченка взяти участь у літературно-мистецьких заходах нашої громади.