Андрій Джелеп став чемпіоном Європи U23 з боротьби, який проходив у Бухаресті.

Андрій Джелеп став чемпіоном Європи U23 з боротьби, який проходив у Бухаресті.

Він переміг у фіналі спортсмена з Вірменії з рахунком 10:0.

Андрій Джелеп є представником Академії боротьби імені В. Федоришина, Школи вищої спортивної майстерності, а також свого часу був учнем Борцівського спортивного клубу «Перша ластівка» (с. Джурів).

Міський голова Анатолій Шумко, Виконавчий комітет Снятинської міської ради, депутатський корпус та працівники адмінапарату щиро вітають чемпіона Європи Андрія Джелепа, його батьків – Зоряну та Ярослава Джелепів та заслуженого тренера України Івана Курилюка з вагомим здобутком як для спортсмена так і для України.

Бажаємо ніколи не сумніватися в своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в свій успіх, постійно працювати над собою і сміливо йти вперед. І нехай попереду буде ще більше перемог і гідних нагород!