Міський голова вручив відзнаку "За бойову звитягу" бійцю "Едельвейсу" Білошевському Віталію

На засіданні Виконавчого комітету міський голова Анатолій Шумко вручив молодшому сержанту Білошевському Віталію Васильовичу відзнаку Івано-Франківської державної адміністрації та обласної ради "За бойову звитягу".

Після початку повномасштабного вторгнення Білошевський Віталій відразу ж пішов добровольцем боронити нашу державу. Проходив службу в 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді «Едельвейс».

Анатолій Шумко подякував усім захисникам Снятинської громади за мужність, героїзм, захист нашої держави, віддану службу та відзначив ще двох захисників 10-ої ОГШБ: Василя Німця та Сергія Винничука. Останній нещодавно також отримав відзнаку "За бойову звитягу" .

"Снятинська громада пишається своїми захисниками, які показують

хоробрість та незламність духу під час виконання бойових завдань. Кожен військовослужбовець, який зараз захищає Батьківщину, вартий найщиріщих слів подяки та найвищих винагород", - наголосив міський голова.