ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Сьогодні у храмі Чуда Святого Архистратига Михаїла відбулася поминальна панахида за загиблими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи. У щирій молитві присутні вшанували пам'ять усіх, хто ціною власного життя захистив людство від наслідків аварії.

Після панахиди мешканці громади зібралися біля пам'ятного знаку "Жертвам Чорнобильської трагедії" та поклали до підніжжя квіти і запалили свічки пам’яті.

Ми завжди будемо пам'ятати подвиг героїв-ліквідаторів, які пожертвували своїм життям та здоров'ям, щоб врятувати Україну та світ від радіації. Вічна пам’ять Героям!

Низький уклін та велика шана тим ліквідаторам, котрі сьогодні з нами. Нехай Господь дасть вам міцного здоров’я, мирного неба над головою та довгих років життя.