В СНЯТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ПЕРЕВІРИЛИ ТЕХНІЧНИЙ СТАН АВТОПАРКІВ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Міський голова разом із заступником, керівниками комунальних підприємств "Покуття-Комунальник" і "Водоканал", водіями та автомеханіком перевірили стан готовності комунальної спецтехніки та автомобілів до роботи у весняно-літній період.

Оглянувши автопарки підприємств, міський голова відзначив хорошу готовність техніки та подякував водіям, автомеханіку, а також керівникам комунальних підприємств за належне утримання, догляд та ремонт комунальної спецтехніки.

Попри війну, у громаді постійно дбають про поповнення автопарків комунальних підприємств. Зокрема, нещодавно було придбано ще один трактор для КП "Покуття - Комунальник".