Семінар-навчання з провідними спеціалістами з документування

Третього травня  у Снятинській міській раді відбувся семінар-навчання з провідними спеціалістами з документування під головуванням начальниці відділу загальної, організаційної, інформаційної роботи та комунікації з громадськістю Оксани Ніцович.

Під час зустрічі було розглянуто рекомендації правильності ведення діловодства та обговорено ряд важливих питань. Зокрема, до присутніх звернулися: Інна Устименко — начальниця відділу соціальних послуг, яка поінформувала присутніх про деякі умови надання соціальних послуг жителям громади та Людмила Савіцька — головний спеціаліст-адміністратор відділу адміністративних послуг (ЦНАП), щодо правильності реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації громадян України.