ГЕНЕРАТОРИ ДЛЯ СНЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Нещодавно, завдяки Благодійному фонду “Карітас Коломия”, в рамках проєкту «Гуманітарний захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні 2023», передано

12 генераторів для закладів освіти Снятинської міської ради та Снятинському центру первинної медико-санітарної допомоги.

На жаль, війна триває і кожного дня наша інфраструктура все ще лишається ціллю для ворожих атак. Тож, отримані автономні джерела постачання допоможуть освітнім та медичним закладам громади забезпечити безперебійне електропостачання навіть у період вимкнення електроенергії, сприятимуть належній організації освітнього процесу та надання медичних послуг.

Дякуємо Благодійному фонду «Карітас Коломия», директору фонду отцю Сергію Триф’яку, а також отцю Теодору Оробцю за співпрацю та допомогу Снятинській громаді в цей скрутний для України час!