У СНЯТИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У сквері біля міської ратуші діти Снятинської громади, серед яких і дітки захисників та внутрішньо переміщених людей, зустріли перший день літа.

Розважальна програма від аніматорів, цікаві конкурси, нанесення аквагриму, веселий ведмедик, розіграш лотереї, свято фарб "Холі фест" та пригощення солодощами - що ще потрібно дітям для щастя?! Тільки мир на рідній землі.

Сьогодні основне завдання дорослих - підтримати, розрадити та подарувати у такий нелегкий час радісні емоції та позитивні враження нашим дітям, викликати їх щирі посмішки та прикласти усіх зусиль, щоб створити нашій малечі щасливі спогади про дитинство.

Бажаємо найменшим мешканцям нашої громади щасливого та безтурботного дитинства. Ви - наше майбутнє! Ви - майбутнє України!

Дякуємо нашим захисникам, завдяки котрим наші діти можуть відчувати радість дитинства.