СНЯТИНСЬКА МІСЬКА РАДА

  • 62

Снятинська міська рада

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Генератор дизельний( за ДК 021:2015: 31120000-3: Генератори)

 

Відкриті торги з особливостями

UA-2023-08-15-014458-а

620 000,00

грн., в т. з ПДВ

Генератор дизельний

Кількість – 1 шт.

Стан – новий, такий, що не був у користування

Вид палива Дизель

Варіант виконання          В кожусі

Максимальна потужність (кВт)         32.0 (не більше)

Номінальна потужність (кВт)             27.0 (не менше)

Тип запуску                       Електростарт

Кількість фаз                    3-х фазний

Напруга       220 В/  400 В (не більше)

Система охолодження      Рідина

АВР (автоматичне введення резерву)                    Так

Лічильник мотогодин   Так

Тип двигуна                      4-тактный

Двигун YANMAR

Обсяг паливного бака (л)                     170 (не менше)

Витрата палива, навантаження 100% 9.7 л (не більше)

Витрата палива, навантаження 70% 6.3 л (не більше)

Час безперервної роботи (години) 19 (не менше)

Обсяг масла в картері двигуна (л) 10.5 (не більше)

Наявність АКБ                 Так

Регулятор напруги AVR                      Так

Розміри Д*Ш*В (м)  2,2 x 910x 1,35 (не більше)

Вага (кг.)     871 (не більше)

Гарантія, міс.                    12 (не менше)

При здійсненні Учасником будь-яких заходів, пов’язаних з виконанням своїх обов’язків з постачання Замовнику, зазначеного в даній тендерній документації предмету закупівлі, повинні застосовуватися заходи щодо захисту навколишнього середовища, передбачені законодавством України та/або міжнародним законодавством для даного типу предмету закупівлі.

Учасник в тендерній пропозиції повинен вказати конкретну торгову марку (або виробника – в разі відсутності торгової марки) продукції, що пропонує постачати.

Гарантійний термін на поставлений товар: гарантія від виробника, але не менше 12 міс.

У Технічній специфікації всі посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами вживаються у значенні «…. «або еквівалент»».

        До всіх посилань на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника (в разі їх наявності в технічній специфікації) - застосовується вираз «або еквівалент».           

Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат на доставку, завантажувальні та розвантажувальні роботи; страхування товару; податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені; усіх інших витрат, тощо.

Товар повинен відповідати встановленим  вимогам і стандартам, що вимагаються до даного виду товару.

Товар повинен бути новим, таким, що не перебував в експлуатації, термін та умови його зберігання не порушені.

Товар повинен відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки.

Товар, що постачається, повинен відповідати технічним вимогам та характеристикам, заявлених Замовником .

Товар має бути укомплектований інструкцією та гарантійним  талонам.

Товар постачається в упаковці (тарі), що забезпечує захист його від пошкодження або псування під час транспортування та зберігання, товар повинен мати необхідне маркування, етикетки. Неякісний товар підлягає заміні, всі витрати, пов’язані із заміною товару, несе постачальник.

Наявність сервісного центру на території Івано-Франківської області та фахівців (надати адресу сервісного центру, в який Замовник зможе звернутися  у разі поломки товару).

Учасники при поданні тендерної пропозиції повинні враховувати, що відповідно до пункту 6-1 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” тимчасово, з 2022 року строком на 10 років, встановлюються такі особливості здійснення закупівель, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень: 1) замовник здійснює закупівлю товарів, визначених підпунктом 2 пункту 6-1 Розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону, виключно якщо їх ступінь локалізації виробництва дорівнює чи перевищує зокрема у 2023 році - 15 відсотків;

Перелік товарів з підтвердженим ступенем локалізації оприлюднюється на веб-порталі та офіційному веб-сайті Мінекономіки за посиланнями: https://prozorro.gov.ua/page/localisation https://cutt.ly/SX8MmIQ

Постановою Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 № 861 “Про затвердження порядків підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів та проведення моніторингу дотримання вимог щодо ступеня локалізації виробництва предметів закупівлі, внесених до переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації виробництва” (далі - Порядок) встановлений механізм підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, що є предметом закупівлі і визначені підпунктом 2 пункту 61 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону та додатковим переліком товарів, що затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до підпункту 3 пункту 61 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.

 Дія Порядку не застосовується до закупівель товарів, вартість яких дорівнює або перевищує суми, зазначені в Угоді про державні закупівлі, укладеній 15 квітня 1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю, в гривневому еквіваленті на дату закупівлі і країною походження яких є країни, з якими Україна уклала такі угоди, та країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі”, що підтверджується сертифікатом про походження товару. З огляду на викладене, у разі якщо закупівля товару підпадає під дію положень про державні закупівлі відповідного(них) міжнародного(их) договору(ів) України, на підтвердження походження товару з країни, яка є стороною такої угоди, у складі пропозиції учасник надає сертифікат про походження такого товару.

Замовник самостійно здійснює перевірку товару на підтвердження ступеня локалізації.

 У випадку невідповідності учасника вищезазначеним вимогам, зокрема відсутності товару у Переліку товарів з підтвердженим ступенем локалізації (крім випадку якщо дія порядку не застосовується до закупівлі такого товару) та учасник не надав сертифікат про походження товару, тендерна пропозиція учасника вважатиметься такою, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 Особливостей, а його тендерна пропозиція підлягатиме відхиленню на підставі абзацу 5 підпункту 2 пункту 44 Особливостей».

 

 

Примітка. * У разі, якщо надання буд-якого з вказаних документів для учасника не передбачено чинним законодавством, учасник у складі своєї пропозиції надає оригінал листа із зазначенням підстави ненадання такого документу з посиланням на нормативно-правовий акт (назва, дата прийняття тощо).

Замовник може прийняти рішення про відмову Учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію Учасника у разі, якщо Учасник в минулому, при проведенні Замовником закупівель товарів (робіт чи послуг), будучи переможцем процедури торгів відмовився від укладення договору про закупівлю або з власної ініціативи розірвав укладений договір про закупівлю, чи не належно виконував умови договору, що призвело до його розірвання.

 

 

 

 

 

Процедура відкритих торгів проводиться у порядку, визначеному Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі Особливості) що затверджені Постановою КМУ від 12.10.2022 за № 1178 (зі змінами), для забезпечення наявної потреби замовника у придбанні Генератор дизельний( за ДК 021:2015: 31120000-3: Генератори)

 

 

Розмір бюджетного призначення – 620 000грн.00 коп., в тому числі з ПДВ.

Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з

врахуванням кошторисних призначень та потреби, (зі змінами)

При визначенні очікуваної вартості застосовувався метод порівняння ринкових цін, шляхом вивчення інформації розміщеної в мережі інтернет у відкритому доступі в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, в електронній системі закупівель «Prozorro»

 

 

Інші статті

Всі статті