У Снятині відзначили день працівників освіти

Сонячний осінній день, теплі зустрічі з колегами, посмішки, сльози, гордість, вдячність…

З таки емоціями сьогодні відзначили День працівників освіти в Снятинській громаді.

Символічно, що цьогоріч День вчителя відзначається в Україні разом з Днем захисників і захисниць. Адже саме завдяки нашим захисникам і захисницям в такий непростий час педагоги мають можливість працювати та передавати нашим дітям свої знання та вміння.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять синів і доньок, котрі віддали своє життя у боротьбі за свободу та незалежність України.

Всіх освітян громади з їх професійним святом привітав міський голова Анатолій Шумко.

"Праця усіх освітян у ці непрості часи набуває нових, неоціненних граней. Адже ви формуєте гідних, свідомих, освічений людей, які вміють думати, знають історію, плекають культуру і розвивають Україну.

Цей рік був непростим. Проте попри війну ви

продовжуєте працювати та щодня добросовісно і віддано виконувати свою непросту роботу задля майбутнього нашої України – наших дітей. Ціную вашу працю. Бажаю вам здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення, мудрості, терпіння у нелегкій справі навчання і виховання підростаючого покоління. А головне - мирного всім неба!

Також щиро дякую нашим вчителям, учням та їх батькам за постійну допомогу Збройним Силам України. Ви є надійною опорою в тилу для наших захисників", - зазначив Анатолій Шумко.

Слова пошани та вдячності в цей день лунали на адресу вчителів, котрі сьогодні боронять українські землі.

За значні особисті досягнення освітяни громади отримали високі державні нагороди, відомчі та обласні відзнаки.

Зокрема, відомчі відзнаки Міністерства освіти і науки України, а саме: Подяку МОН України отримали:

▪️Заяць Ростислав Петрович – директор Снятинського ліцею імені Антона Лотоцького;

▪️Плехтяк Галина Миколаївна – директор Будилівської гімназії імені Володимира Хроновича;

▪️Семотюк Ярослава Богданівна – директор Джурівського закладу дошкільної освіти «Теремок».

Також за вагомий внесок у розвиток освіти, впровадження нових технологій у навчання та виховання здобувачів освіти, досягнення високих результатів у педагогічній праці

Звання лауреата та педагогічну премію імені Василя Равлюка у 2023 році присуджено:

▪️ Волощук Олександрі Іванівні, директору Будилівського закладу дошкільної освіти «Золота рибка»;

▪️Данильчику Андрію Васильовичу, директору Підвисоцького ліцею;

▪️Тофану Василю Васильовичу, тренеру-викладачу з футболу Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи.

Спільною грамотою голів Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради відзначено:

▪️Бойчук Вікторію Любомирівну, директора Снятинського ліцею імені Василя Стефаника.

Знаком вдячності міської ради нагороджено колективи:

▪️Снятинського закладу дошкільної освіти "Золотий ключик";

▪️Снятинського ліцею "Інтелект";

▪️Снятинського фахового коледжу Подільського Державного Університету.

Вітаємо усіх освітян Снятинської громади з прийдешнім професійним святом! Бажаємо мужності, стійкості, МИРУ та ПЕРЕМОГИ! Дякуємо нашим захисникам і захисницям!