8 років звитяги: "Едельвейси" відзначають річницю створення

Сьогодні, 1 жовтня, у День захисників та захисниць України, відзначає 8 річницю з дня створення легендарна 10-а окрема гірсько-штрумова бригада “Едельвейс”, в складі якої мужньо боронять Україну чимало наших бійців зі Снятинської громади.

Тож щиро вітаємо всіх бійців 10-ої ОГШБ! Велика пошана і повага вам за мужність і відвагу! Ви - гордість Прикарпаття! Щиро бажаємо нашим Героям здоров'я, витримки, сили духу, вистояти і перемогти! Повертайтеся додому зі щитом! І з Перемогою!

Цінно, що саме в день створення "Десятки" Снятинська міська рада отримала подяку від славнозвісних "Едельвейсів" за надання допомоги та підтримку підрозділу.

Працюємо і надалі задля наближення нашої Перемоги! Підтримуємо наших захисників! Бо поки ми єдині - Україна непереможна!

Слава Україні! Слава Героям!