У Снятині відзначили 105 річницю створення ЗУНР

До 105-ї річниці проголошення ЗУНР у Музеї культури і книги Покуття проведено історичний екскурс "Листопадовий переворот. ЗУНР" та оформлено книжкову виставку "ЗУНР. Екскурс в історію". Захід відвідали працівники відділу культури і туризму Снятинської міської ради на чолі з начальником відділу Мирославою Будаковською.

Про те, як розгорталися події, надзвичайно цікаво розповів директор музею Іван Оробець. З його виступу присутні збагнули, що українці на всіх теренах ЗУНР – містах і селах підтримували документ, проголошений у Львові 1 листопада 1918 року. Без цієї епохальної події не було б подальших потуг народу мати свою державу. Врешті вона вільна і соборна постала. На жаль, на неї зазіхнув одвічний ворог – московія.

Пам'ятаймо минуле...