ПРОДОВЖУЄМО ПОКРАЩУВАТИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ

Снятинська міська рада продовжує роботу по заміні старого газового обладнання в закладах освіти на нове, сучасне та енергоефективне.

Щоб не допустити зриву освітнього процесу, коштами місцевого бюджету було замінено старі котли, котрі вийшли з ладу, в Устянському ліцеї, Хутір-Будилівській філії Снятинського ліцею ім.В.Стефаника та Снятинському садку "Золотий ключик".

Заміна старих котлів на нові не лише забезпечила потрібний температурний режим в приміщеннях, а й суттєво знизила споживання газу та енергоносіїв.

Всі роботи для покращення теплопостачання були проведені ще до початку опалювального періоду. Тож дітки зараз навчаються у теплих класах.

Снятинська міська рада і надалі продовжує роботи щодо покращення належних умов та забезпечення нормального температурного режиму в школах громади. Адже сьогодні найголовніше для батьків - бути впевнененими, що їх діти знаходяться у безпеці, комфорті та навчаються у теплих класах.