До відома громадян

Телефонна «гаряча лінія»

У Снятинській міській раді працює телефонна «гаряча лінія» для громадян, щодо покращення надання послуг первинної медико-санітарної допомоги населенню.

Телефон «гарячої лінії»: (067) 308-46-11

(анонімність гарантуємо)

Телефонна «гаряча лінія» працює щоденно (за винятком святкових і вихідних днів) із понеділка по четвер – з 08:00 до 17:00, у п’ятницю – з 08:00 до 15:45, обідня перерва – з 12:00 до 13:00. Приймання дзвінків здійснюється за номером телефону: (067) 308-46-11.

Телефонна «гаряча лінія»:

• дозволить визначати якість та надавати характеристику процесу надання медичної допомоги лікарями первинної медико-санітарної допомоги та сприятиме покращенню надання послуг;
  • приймати та реєструвати пропозиції, заяви (скарги) громадян стосовно діяльності первинної ланки медицини.

Дисциплінарні скарги щодо порушення трудового розпорядку працівниками первинної ланки медицини теж приймаються на телефонну «гарячу лінію».