Працевлаштування суб’єктів пробації – важлива складова їх адаптації у суспільстві.

05.03.2024 року для суб’єктів пробацїї Коломийського районного сектору №2 відповідно до запланованих завдань та соціально-виховної роботи проведено зустріч зі співробітниками територіального центру зайнятості – консультантом роботодавця, рекрутером Снятинського управління Коломийської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяною Голей.

Спеціаліст державної служби зайнятості ознайомила учасників заходу із загальними питаннями зайнятості, порядком постановки та перебування на обліку в центрі зайнятості, послуги служби зайнятості, направлення на професійне навчання, актуальними вакансіями, професіями, які користуються попитом на ринку праці, тощо.

Розповіла про переваги легального працевлаштування, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу та особливу увагу було акцентовано щодо створених он-лайн сервісів служби зайнятості, метою яких є підвищення якості та рівня комунікації з клієнтами служби зайнятості. На сьогодні такі сервіси є однією з найпрогресивніших форм надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Для тих, хто у пошуку роботи – «Персональний кабінет безробітного» дає можливість: дистанційно записатись на прийом до спеціаліста будь-якого центру зайнятості, обравши мету, дату та годину візиту; створити власне резюме; підібрати роботу; ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість та можливості професійного навчання; переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування ЦЗ; дізнатися про заплановані заходи в центрі зайнятості та записатись на них; отримати інформацію щодо нарахувань та виплати допомоги по безробіттю.