ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Перед початком засідання міський голова Анатолій Шумко вручив Знаки вдячності юним плавцям - вихованцям Снятинської ДЮСШ за здобуті призові місця у змаганнях з плавання, які нещодавно проходили в місті Олецько (Польща).

Також Подяки голови Коломийської районної державної адміністрації з нагоди професійного свята - Дня працівників житлово - комунального господарства і побутового обслуговування населення отримали керівники комунальних установ Снятинської громади Сергій Онищук та Ігор Якимець.

Загалом члени Виконкому розглянули 34 питання порядку денного. Зокрема:

▪️затвердили Порядок використання коштів, спрямованих на виплату матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які захоплені в полон, на виконання Програми соціального захисту населення на території Снятинської міської ради на 2021-2025 роки

▪️погодили перерахування коштів для придбання товарів військового призначення

▪️заслухали інформацію про хід виконання заходів, пов'язаних з мобілізацією у Снятинській громаді.

Також членами Виконкому було прийнято рішення:

▪️про надання одноразової грошової допомоги жителям Снятинської міської територіальної громади

▪️про  затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Снятинської міської ради на 2024 рік

▪️про роботу комунальних підприємств Снятинської міської ради «Покуття - Комунальник» та «Водоканал».

Детальніше ознайомитися з прийнятими рішеннями можна на офіційному сайті Снятинської міської територіальної громади.