До відома громадян

• Переглядів: 21

Фахівцями Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ «Івано-Франківський  ОЦКПХ  МОЗ» продовжується  робота  по заключенню та виконанню договорів про надання послуг у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Щодо захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 на території Снятинської ТГ

• Переглядів: 18

За даними рутинного епідеміологічного нагляду протягом 7 тижня 2024 року на території Снятинської громади зареєстровано 83 випадки ГРВІ. Серед захворілих 34 дитини до 17 років, що складає 41,0% від усіх захворілих. У порівнянні з 6 тижнем 2024 року захворюваність знизилась на 7,2%.

Альтернативні джерела водопостачання у надзвичайній ситуації

• Переглядів: 37

У надзвичайній ситуації води у вашій системі водопостачання може не бути або вона може бути небезпечною для вживання. Ці поради допоможуть Вам знайти та безпечно використовувати альтернативні джерела питної води.

Порадник