ДВОЄ ВИХОВАНЦІВ СНЯТИНСЬКОЇ ДЮСШ ЗДОБУЛИ "СРІБЛО" НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

• 120

У селі Бояни Чернівецького області відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли учать більше 350 спортсменів з усіх областей України. Це юнаки та дівчата 2010-2011 років народження.

Снятинську громаду у цих престижних змаганнях представляли п'ятеро вихованців Снятинської ДЮСШ:

• Маланчук Микола
  • Клим Антоніна
  • Маценко Богдан
  • Гнатюк Валентин
  • Шкурган Анатолій.

Наші боксери показали сравжній бійцівський дух та високий рівень майстерності. У фінал змагань у своїх вагових категоріях вийшли Маланчук Микола і Клим Антоніна. Поступившись більш досвідченим суперникам у фінальних боях, вони стали срібними призерами Чемпіонату України з боксу та здобули звання кандидатів у майстри спорту.

Вітаємо наших спортсменів, їх батьків та наставників з високими результатами. Бажаємо подальших перемог та здобутків.

Дякуємо тренерському складу Снятинської ДЮСШ. Адже саме завдяки вашій наполегливій праці та професіоналізму активно розвивається спорт у Снятинській громаді, а наші спортсмени показують достойні результати з різних видів спорту на змаганнях різних рівнів.