ЧЕРГОВІ ЗДОБУТКИ СПОРТСМЕНІВ СНЯТИНЩИНИ

Минулі вихідні були багаті на спортивні події. Так, 23-24 березня у м.Києві проходив ІІ відкритий турнір з боксу серед юнаків 2010-2011 року", в якому взяли участь двоє вихованців Снятинської ДЮСШ (тренер Святослав Бійовський).

Юні спортсмени показали хороший рівень підготовки та зайняли призові місця

Гнатюк Валентин Григорович 2010 р.н. -

1 місце;

Тутецький Юрій Іванович 2011 р.н.- 3 місце.

Також 23 березня відбулися Відкриті змагання з плавання СК "GraFit" серед юнаків та дівчат 2008-2010, 2011-2012, 2013-2014, 2015-2016, 2017 років народження і молодших у м.Коломия. У змаганнях взяли участь більше 170 учасників з Києва, Чернівців та Коломиї. Снятинську ДЮСШ представляли 53 її вихованці (тренери Катерина Киктик, Олена Ткаченко, Тарас Ящук, Володимир Шумко).

В черговий раз спортсмени показали майстерність та високий рівень підготовки.

За підсумками змагань снятинські плавці вибороли 49 медалей

22 золотих

18 срібних

9 бронзових.

24 березня у місті Гамбург (Німеччина), проходив футбольний кубок BFSV Atlantik 97 Winter - Cup 2024 у якому взяли участь 7 команд з Німеччини, а також футбольна команда Стецівського ліцею у складі

Ічанський Артем, Чорнокоза Андрій,

Чорнокоза Назарій, Грицяк Станіслав,

Грицяк Володимир, Тофан Максим,

Анатійчук Іван, Парасківа Максим,

Семирга Станіслав, Андрусяк Лук'ян,

Верига Артем, Анатійчук Анастасія.

Під час змагань наші футболісти проявили справжню жагу до перемоги та показали достойну гру, здобувши перемогу у тірнірі.

Вітаємо всіх наших спортсменів, їх тренерів та батьків з чудовими результатами! Пишаємося вами та щоразу радіємо новим досягненням! Бажаємо всім успіхів та подальших Перемог!