Стань донором крові - врятуй життя захисникові!

В Україні стартувала національна кампанія “Твоя кров може воювати. Стань донором”.

Дана кампанія спрямована на забезпечення донорських центрів необхідними запасами крові для порятунку життя нашим військовим та цивільним, які кожного дня стають жертвами російської навали.

Саме тому 27.02.2024 до кампанії також долучилися працівники Коломийського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгеній Терентьєв та суб’єкти пробації Андрій Д. та Андрій М., які стали донорами крові для допомоги постраждалим під час війни.

Щодня потрібна кров для українських військових і для цивільних громадян, які страждають через збройну агресію росії, чи не єдиним порятунком для когось, може стати твоя кров!

Донор – це звучить гордо, донори – герої сьогодення, їхня кров також воює! Стань донором – врятуй життя!!!