Вісім медалей у скарбничці снятинських плавців

10 вересня у Львові проходила відкрита першість комунального закладу ДЮСШ імені Григорія Прокопенка з плавання серед юніорів та юнаків.

За підсумками змагань вихованці Снятинської ДЮСШ здобули три перших місця, одне друге місце та чотири третіх місць.

Зокрема 1 місце здобули Фербей Микола у двох запливах (100 м батерфляй та 50 м батерфляй) та Бурляк Олександр (50 м н /сп).

Друге місце виборола Шумко Віталія (100 м н/сп), а ще юна спортсменка здобула бронзову нагороду в запливі 50 м н/сп.

Також третє місце посіли Лютак Анна (50 м в/с та 100 м в/с) та Гуцуляк Олег (50 м н/сп).

Бронзова нагорода дісталася команді снятинських плавців в естафетному плавання 4х100 вільним стилем.

Варто зазначити, що у дванадцятку кращих спортсменів увійшли: Григоращук Софія, Ткаченко Андрій, Лютак Надія, Гуцуляк Олег, Древко Роман, Киктик Евеліна, Терлецька Еллі, Івасюк Владислав, Муринюк Андрій.

Дякуємо дітям та тренерам за хороші результати та плідну працю.

За матеріалами Снятинської ДЮСШ